Wysyłka towaru:

1. Rachunek bankowy do wpłat za zamówienia: 08 1140 2004 0000 3002 7659 2421, odbiorca przelewu: Flower-Red.com, w tytule proszę wpisać numer zamówienia lub dane kupującego. Przesłanie wygenerowanego z banku w .pdf potwierdzenia przelewy przyspieszy wysyłkę towaru. Jeżeli płatność była zrealizowana przez system szybkich płatności Dotpay, nie trzeba wysyłać żadnego potwierdzenia. 

2. Potwierdzenie zakupu produktów z naszego sklepu przychodzi na podany adres mail automatycznie.

3. Zlecenia są obsługiwane przez personel w dni robocze od godziny 9:00 do 16:00 i statusy aktualizowane przez system zakupu o czym kupujący jest na bieżąco informowany.

4. Towary wysyłamy firmą kurierską. Po wprowadzeniu zlecenia przesyłamy na maila numer listu przewozowego oraz link do śledzenia przesyłki w systemie przewoźnika. 

5. Do czasu odebrania od nas przesyłki przez kuriera istnieje możliwość zmiany adresu doręczenia, po odebraniu usługa ta jest płatna zgodnie z cennikiem obowiązującym u przewoźnika. 

6. Jeżeli towar został zakupiony za pobraniem, należy mieć odliczoną gotówkę, ponieważ kurier nie jest kasjerem i może nie mieć wydać reszty. Można też zapłacić u kuriera kartą płatniczą. 

7. Przesyłkę należy sprawdzić przy kurierze, po podpisaniu odbioru. Kurier na wezwanie odbiorcy ma obowiązek zaczekać do czasu otwarcia przesyłki i sprawdzenia stanu jej zawartości. Przed podpisaniem odbioru należy sprawdzić stan zewnętrzny opakowania, czy nie ma uszkodzeń. W przypadku uszkodzenia przesyłki w transporcie kurier ma obowiązek sporządzić protokół uszkodzenia i pozostawić kopię odbierającemu. Jeśli przesyłka została odebrana, to odbiorca przesyłki wnosi reklamację do przewoźnika, w innym wypadku wysyłający.  

7. Państwa zakupy w naszym sklepie są w pełni bezpieczne, a towary objęte gwarancją producenta na ogólnych zasadach prawa handlowego obowiązującego w Polsce.